Бюджет Тульчинської міської об‘єднаної територіальної громади на 2019 рік прийнято!

Дата: 21.12.2018 09:33

Фото без опису20 грудня 2018 року на засіданні сесії Тульчинської міської ради було прийнято головний фінансовий документ міської об‘єднаної територіальної громади на 2019 рік. Прийняття бюджету дозволить у нормальному плановому режимі забезпечити функціонування громади на наступний рік.

У цілому ресурс бюджету громади на 2019 рік  обрахований в сумі  180,9  млн. грн., в тому числі:

Власні доходи загального фонду – 116,0 млн.грн.

Трансферти із Державного та районного бюджетів – 62,1 млн.грн.

Доходи спеціального фонду – 2,8 млн.грн.

Проект бюджету є соціально орієнтованим, значно збільшено видатки на соціально-культурну сферу. За галузевою структурою (із урахуванням субвенцій, що передаються до районного бюджету) найбільший обсяг займають видатки на освіту – 56,1%, на охорону здоров‘я – 10,9%, на державне управління – 9,3%, на житлово-комунальне господарство – 9,3%,  на соціальний захист – 5,1%, на культуру – 3,5%, на фізичну культуру і спорт – 1,1%. У проекті бюджету на 2019 рік враховані кошти на утримання 53-х бюджетних установ, у яких працює більше 1000 працівників.

За прийняття бюджету проголосували усі присутні депутати. Таким чином Тульчинська міська об‘єднана територіальна громада отримала бюджет на 2019 рік.