Дорогі  жителі Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади!

Дата: 31.12.2018 14:56

Фото без опису  Від імені депутатів міської ради, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю усіх Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Ще один неповторний рік залишається позаду, а ми усією країною та нашою об’єднаною  громадою зустрічаємо новий 2019 рік. Кожен з нас дякує року, що минає, за той непростий, але необхідний досвід, за труднощі, які робили нас сильнішими, за радощі, які надихали на нові звершення, за те, що вдалося зробити, а також за те, що у своїх планах, прагненнях і мріях ми ніколи не зупиняємося.

У ці справді магічні дні бажаю усім Вам, дорогі земляки, віри у щасливий завтрашній день. Нехай у Вашому домі завжди лунає радісний сміх, буде багатим святковий стіл, а в душі панує гарний настрій.

Нехай ці свята, як світлі вогники оновлення, мрій і сподівань, принесуть добро й злагоду Вашим родинам та подарують довгоочікуваний мир і єдність усім українцям!

Хай Бог оберігає кожного з Вас, ваших рідних й нашу Україну!

Радісного Вам Нового року та щасливого Різдва!

З повагою,

Міський голова                                                      Валерій Весняний

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)