ЗАПИТАННЯ – ВІДПОВІДІ

Дата: 23.01.2019 15:05

Фото без опису? У травні 2015 року звільнений зі Збройних Сил України, одержую пенсію за вислугу років, призначену відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». Чи зміниться розмір моєї пенсії у 2019 році?

?? Відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 21.02.2018 № 103 з 1 січня 2018 року здійснено перерахунок пенсій, зокрема колишнім військовослужбовцям. Виплата перерахованого згідно з цією постановою розміру пенсії зазначеній категорії пенсіонерів здійснюється в кілька етапів. Починаючи з 1 січня 2018 року виплачували 50% від суми підвищення пенсії, визначеного станом на 1 березня 2018 року. Починаючи з січня 2019 року виплата перерахованого розміру пенсії здійснюється в розмірі 75% зазначеної різниці.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)