Виконання бюджету Тульчинської міської об‘єднаної територіальної громади  станом на 18.02.2019 року

Дата: 18.02.2019 12:04

Фото без описуСтаном на 18 лютого 2019 року до бюджету отг м.Тульчин надійшло доходів загального фонду (без міжбюджетних трансфертів) в сумі 15181,0 тис.грн., що становить 13,1% до затвердженого плану на рік. Порівняно з відповідним періодом минулого року обсяг доходів загального фонду зріс на 2716,9 тис. грн. або на 21,8%.
З початку року на утримання установ та закладів, а також відповідних програм та заходів профінансовано видатки в сумі 19297,0 тис.грн., в тому числі на соціально-культурну сферу – 11773,0 тис.грн., житлово-комунальне господарство – 653,2 тис.грн., трансферти до інших бюджетів – 4755,0 тис.грн., інші видатки – 2115,8 тис.грн. Вказані видатки профінансовано за рахунок власних надходжень бюджету громади, а також коштів додаткової дотації, освітньої та медичної субвенцій з державного бюджету.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)