Вітаємо наших борців з перемогою!

Дата: 26.02.2019 16:29

Фото без опису23-24 лютого у м.Ірпінь Київської області відбувся Чемпіонат України з ММА серед юнаків та молоді. У змаганнях прийняли участь близько 250 бійців з 22 областей нашої держави . Місто Тульчин на Чемпоінаті представило 2 бійців - Харченко Костянтин та Чоботар Денис. За результатами змагань Бронзовим Призером Чемпоінату України став Харченко Костянтин (вікова група 16-17р до 90 кг). Вітаємо Костянтина з черговою нагородою!

Наразі молодші спортсмени Клубу почали плідну підготовку до Чемпіонату України серед дітей, що відбудеться у березні  місті  Луцьку. Отож чекаємо нових нагород.