Наші святині

Дата: 01.03.2019 17:18

Фото без описуВиховний захід «Щоб патріотом – українцем зростати, треба державні символи знати» було проведено 1 березня 2019 року у  Суворовській  ЗШ І-ІІІ ступенів №1  учнями 6 класу (класний керівник Олексієва Ю.В.).

Кожна країна світу обов’язково має свої символи – предмети, які характеризують державу, відображають її побут , традиції, історичне минуле, прагнення народу. Тому метою цього заходу було розширення знань дітей про походження державних символів,  про Батьківщину, як найдорожчу і найріднішу землю.

Це свято було продовженням системи заходів з патріотичного виховання. Вчасно був підготовлений сценарій свята та презентації, підібрано музичний супровід. На святі були присутні учні 3 – 10 класів, учителі, батьки. Своїми віршами, піснями шестикласники доносили до глядачів розуміння того, що державні символи потрібно шанувати і берегти.

Тому що саме це сприяє вихованню любові до Батьківщини, почуття власної гідності, патріотизму.