СВЯТО ВОЛЕЙБОЛУ У ТУЛЬЧИНІ

Дата: 11.03.2019 09:03

Фото без опису10 березня   2019  року, за підтримки Тульчинської міської ради був проведений  волейбольний турнір присвячений  75-й   річниці  визволення Тульчинщини від нацистських загарбників. Заявки на участь в змаганнях подали шість команд:

ІНТЕР – «К» м. Тульчин,  с. Богданівки,  с. Тарасівки, с. Тиманівки,  с. Копіївки, с. Ш. Копіївки.

Більш як шістдесят учасників турніру змагались на двох спортивних майданчиках за вихід до чергового раунду змагань.

1. Спорткомплекс Тульчинської  ДЮСШ
  1. Інтер – «К»    -   с. Тиманівка             0   -   2
  2. Інтер – «К»    -   с. Ш.Копіївська        0   -   2
  3. с. Тиманівка   -   с. Ш.Копіївська        2   -   0

1. Спортзал ВПУ - 41 м. Тульчина
  1. ВПУ – 41     -   с. Копіївка                   2   -   0
  2. ВПУ  - 41     -   с. Тарасівка                 2   -   0
  3. с. Копіївка    -   с. Тарасівка                 0   -   2

Таким чином за  першість боролись команди  с. Тарасівки (кап. Якубенко Ігор, який в цей день відзначав день народження)   та с. Ш.Копіївська (кап. Гаврилюк Юрій). В наполегливій боротьбі за кожне очко бронзові нагороди виборола команда с. Ш.Копіївська.

Цікавим та напруженим вийшов поєдинок за перше місце де тиманівчани зустрічались з молодою та амбітною командою ВПУ – 41 м. Тульчина. Завдяки спортивному азарту та керівництву тренерів, молоді волейболісти виграли першу партію. Але досвід та майстерність зробили свою справу і тиманівчани здобули перемогу і отримали в нагороду кубок турніру.

Всі переможці змагань за участь у змаганнях отримали кубки, медалі та грамоти.