Дата: 19.04.2019 13:08

ІІІ міжнародний фестиваль Operafest Tulchyn-2019 цього року дарує ще більше днів оперної феєрії просто неба, протягом яких буде вражати ексклюзивними постановками та приголомшливими шоу, які ви не побачите ніде інде!

OPERAFEST TULCHYN-2019 триватиме з 4 по 9 червня на території «Подільського Версалю» - Палацу Потоцьких у Тульчині Вінницької області.

√ Протягом п’яти днів 12 грандіозних постановок презентують найкращі театри й солісти України, США, Польщі та Німеччини!

√ Вперше в Україні виступить Польська Королівська опера!

√ Крім всесвітньовідомих мюзиклів та захоплюючих опер, глядачі побачать оперету у стилі «українського танго», унікальне хорове шоу і…кожного дня – безмежну красу балету, від класичного й сучасного до найбільш трендового нині авторського contemporary.
Буде навіть танго на пуантах!!!

√ Загалом у фестивалі візьме участь рекордна кількість артистів – більше 700!

√ А сам фестиваль вперше буде розділено на дві великі частини: GRAND OPERAFEST та KIDS OPERAFEST, у рамках якого пройде єдиний показ в Україні програми «Colours of the wind» за мотивами легендарних мультфільмів компанії Disney за участю співаків компанії Disney Entertainment!

???? Казкова опера «Король Дроздобород», унікальне Disney-шоу та яскравий мюзикл «Пригоди Гекльберрі Фінна»!

???? Грандіозний концерт «Гала-Опера» та українсько-німецька прем’єра всесвітньовідомої оперної ораторії Роберта Шумана «Рай і Пері»!

???? Прем’єра польської опери «Straszny dwór»!

???? Балети «Собор Паризької Богоматері», «Тисяча і одна ніч» та «Історії у стилі танго»!

???? Мюзикл-шоу «Вогні Бродвею» і легендарний «Танець вампірів»!

???? Оперета у стилі «українського танго» «Гуцулка Ксеня»!

???? Хорове шоу «Тропічний карнавал»!

Вже чекають вас!
4-9 червня на OPERAFEST TULCHYN-2019! Поїхали за враженнями!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)