Вікторина для дітей ІІІ міжнародного open air фестивалю Operafest Tulchyn-2019

Дата: 10.05.2019 10:05

Фото без описуЮні меломани, до 15 травня дайте відповіді на 5 запитань і отримайте шанс виграти персональні запрошення у партерну зону фестивалю, а також багато приємних презентів від народного депутата України Миколи Кучера та депутата Вінницької обласної ради Лариси Білозір!

Вік діток-учасників вікторини – необмежений, адже дивовижні постановки, які 4-5 червня будуть показані у рамках KIDS Operafest Tulchyn, будуть цікавими як найменшеньким крихіткам, так і школярам!
Як дівчаткам, так і хлопчикам!

Заповнюйте форму учасника і пишіть свої відповіді за цим посиланням

З любов’ю до опери і мистецтва, ми і наш головний герой KIDS OPERAFEST TULCHYN – Цвіркунчик - бажаємо всім удачі.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)