Тульчинська міська рада вітає переможців!

Дата: 22.04.2019 12:38

20 квітня 2019 року в м. Вінниці на спортивних майданчиках СК «Колос» відбулися обласні спортивні ігри Вінниччини серед команд міських об’єднаних територіальних громад. В даних  іграх  прийняли участь  також спортсмени Тульчинської об’єднаної громади.

Після урочистого відкриття та привітань від організаторів та гостей спортивних ігор розпочалися змагання.

Спортсмени  показали наполегливість та спортивний азарт в поєдинках, особливо це відчувалось в поєдинках команди ФК «Патріот».

Відбулися змагання з п’яти  видів спорту, в яких Тульчинську ОТГ представляли:

гирьовий спорт – Літвінов Костянтин Васильович (ІІІ місце)

настільний теніс – Захарова Наталія Василівна (ІІ місце) та Лейбак Віталій Сергійович (ІV місце)

шашки - Лейбак Інна Анатоліївна (ІІІ місце)

шахи – Слободянюк Ярослав Валерійович  (І місце)

футзал  -   команда  ФК «Патріот» м. Тульчин (І місце)

За результатами змагань команди Тульчинської та Іллінецької ОТГ набрали однакову кількість очок - по 10, і тільки тому, що спортсмени Іллінців вибороли два других місця, наші спортсмени зайняли друге командне місце серед команд міських об’єднаних територіальних громад області.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)