Шість проектів із Вінниччини пройшли до другого туру конкурсу «Малі міста – великі враження»

Дата: 21.06.2019 14:54

Цьогоріч  на конкурс «Малі міста – великі враження», оголошений Міністерством культури України, було подано 181 заявку, 167 із них подолали технічний відбір і потрапили на оцінку до Експертної ради. Оцінювання відбувається в два етапи.

Уже відбувся перший етап, і стало відомо, хто саме пройшов до другого. Так, у другому – завершальному – етапі конкурсу змагатимуться, зокрема,  шість проектів із Вінниччини:

Ревітилізація музею-квартири Леонтовича в музей мелодії пісні «Щедрик» шляхом діджіталізації фондів та створення фізичного та віртуального інтерактивно-комунікативних просторів (м.Тульчин);

«3D візуалізація Барського замку» (м.Бар);

«Від шаленого штетлу до сучасного мистецтва» (м.Шаргород);

Фестиваль води і муралів (с. Берізки-Чечельницькі Чечельницького р-ну);

«Шляхами тканої Буші» (села Буша, Дорошівка, Слобода-Бушанська, Держанка);

Інтеркультурний фестиваль «Палітра націй» (смт Брацлав Немирівського району).

Після 5 липня будуть оголошені переможці за напрямками:  малі проекти – від 100 тис. грн до 250 тис. грн; середні – від 250 тис. грн 1000 тис. грн; великі – від 1000 тис. грн до 5000 тис. грн.  А з 15 липня розпочинається реалізація проектів.

Нагадаємо, в Конкурсі беруть участь подані органами місцевого самоврядування, юридичними особами, творчими спілками, фізичними особами- ідприємцями культурно-мистецькі проекти, що мають на меті розвиток культурного простору України на основі використання соціально-економічного потенціалу об’єктів культурної спадщини та елементів нематеріальної культурної спадщини для розвитку, посилення інвестиційної та туристичної привабливості населених пунктів із загальною чисельністю населення до 50 тисяч. Загальний бюджет конкурсу у 2019 році складатиме 50 млн гривень.

Більше читайте тут: http://vinnitsaok.com.ua/archives/927464?fbclid=IwAR0TpXx2YPBh-GN0e95wBGR_DbzndoH8T7Bg9YJ5weMzwRObIk7lpjByukM

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)