Тульчинська міська ОТГ ліквідовує наслідки стихії 02.07.2019

Дата: 05.07.2019 15:10

Фото без описуНаслідки стихії, яка пройшла територією Тульчинської міської об’єднаної громади 2 липня активно долають. Буревій пошкодив покрівлі значної кількості будівель та комунікації, як у самому Тульчині, так і в населених пунктах громади. Було створено оперативний штаб по ліквідації наслідків негоди на території Тульчинської міської ОТГ. Наразі Тульчинська громада відновлює пошкоджені дахи, а всі, хто звернувся по допомогу, безкоштовно отримують шифер з матеріального резерву області.

Станом на 12-00 год. 05.07.2019р. за допомогою в ліквідації наслідків стихійного лиха звернулось всього 59 осіб :

• Фізичних осіб - 54
  • Юридичних осіб - 5

У відповідності до актів обстеження, проведених робочою групою оперативного штабу по ліквідації наслідків негоди на території Тульчинської міської ОТГ потреба в шифері листовому складає 970 шт.

Видано - 856 шт.

Також встановлено необхідність інших матеріалів та робіт на загальну суму 194 130 грн.