Дівоча команда «Плеяда» чемпіон України з футболу

Дата: 18.07.2019 14:12

Фото без описуКоманда «Плеяда» Тульчинської ДЮСШ для дітей-сиріт яка представляла Вінницьку область на Всеукраїнських фінальних спортивних змаганнях Першості  ГО «ВФСТ «Колос» з футболу серед дівчат 2006-2007 р.н. що проходили з 01 по 07 липня 2019 року в м. Скадовськ  Херсонської області стала чемпіонами України та володарями золотих медалей.

Змагання серед команд проводилися за коловою системою. У фінальній вирішальній зустрічі команда «Плеяда» перемогла господарів команду збірної Херсонської області з рахунком 0:1, тим самим здобула перемогу.

На змаганнях був присутній тренер дівочої збірної України Сапронов Сергій Валентинович, який включив до розширеного списку збірної України ( вікова категорія 2006-2007 р.н.) трьох вихованок команди «Плеяда» : Безбах Руслану, Борей Лілію, Петрунько Валерію.