Фінальні змагання Вінницької обласної ліги сільського аматорського футболу серед дорослих команд сезоні 2019 року

Дата: 12.08.2019 15:52

Фото без описуПісля успішного завершення групового турніру та півфінальних змагань у  Великому фіналі чотирьох, ФК «Фенікс» с. Ганнопіль зустрічався із ФК «Дністер- С» с. Серебрія Могилів – Подільського району.

Основний час поєдинку закінчився з рахунком 2 – 2 (голи забили Віктор Тонкопій та Ярослав Крівіцький).

У серії післяматчових пенальті наші футболісти святкували перемогу 3 – 0, в результаті чого здобули малий кубок та бронзові нагороди турніру.

Переможцями у складі команди стали: Дмитро Мельничук, Ярослав Крівіцький, Віктор Тонкопій, Богдан Гикавий, Сергій Андрусенко, Микола Якимчук та Роман Якимчук, Олександр Григоришен, Євген Сітневський, Олександр Денисюк, Ростислав Савченко, Тарас Клоченко.

На підсумковому нагородженні кращими стали:

кращий голкіпер - Мельничук Дмитро

кращий бомбардир – Крівіцький Ярослав

В районі триває розіграш VІ – го відкритого Кубку Тульчинського

району серед  аматорських команд.

Після попереднього етапу змагань та жеребкування півфінальних пар 8 серпня 2019 року відбулися перші матчі ½ фіналу:

ФК «Фенікс» с. Ганнопіль  -   ФК «Відродження» смт. Кирнасівка

6   -   2

ФК «Титан» м. Тульчин    -    ФК «Сатурн» смт. Вапнярка

7   -   2

Матчі відповіді відбудуться за тиждень - 15 серпня 2019 року.

Фінальний двобій присвячений Дню Незалежності України – 21 серпня 2019 року - на Тульчинському центральному міському стадіоні.