ТУЛЬЧИНСЬКІ ВОЛЕЙБОЛІСТИ ПОВЕРНУЛИСЬ З ПЕРЕМОГОЮ

Дата: 19.08.2019 10:34

Фото без опису17 серпня 2019 року в м. Немирові відбулись зональні змагання з волейболу в рамках обласних літніх сільських спортивних ігор Вінниччини, що проводяться Вінницькою територіальною організацією «Колос».

Учасниками змагань були команди Немирівського, Тиврівського та Тульчинського районів. В першому матчі в наполегливій боротьбі тульчинські волейболісти перемогли суперників з Немирівського району 2-1. В другому матчі Немирівська команда перемогла суперників з Тиврівського району 2-0. В заключному поєдинку на майданчик вийшли наші земляки та волейболісти з Тиврівського району. Тульчинські волейболісти перемогли суперника з рахунком 2-0. Таким чином, наша збірна волейбольна команда стала переможцем групи та вийшла до фінальних ігор турніру, що відбудеться у м. Вінниці 7-8 вересня 2019 року.

За збірну команду Тульчинського району виступали:

Куцан Максим – капітан-с. Тиманівка;

Савченко Ростислав – с. Кинашів;

Дорів Артем – с. Кинашів;

Рєзнік Олег – с. Кинашів;

Пустовіт Олександр – с. Кинашів;

Пустовіт Дмитро – с. Кинашів;

Братчук Богдан – с. Тиманівка;

Каракой Денис – с. Кинашів.