Тульчинська міська ОТГ офіційно отримала статус Дійсного члена ініціативи ЄС "Мери за економічне зростання"
Дата: 12.09.2019 16:37
Кількість переглядів: 731
Тульчинська міська ОТГ офіційно отримала статус Дійсного члена ініціативи ЄС "Мери за економічне зростання". В рамках ініціативи було розроблено План місцевого економічного розвиток (МЕР). Експерти Світового банку у квітні 2019 року схвалили його оцінкою «відмінно», а у травні він був затверджений рішенням сесії міської ради.
План МЕР відкриває громаді можливості для участі в Європейських грантових програмах та проектах, що сприятиме розвитку місцевої економіки.
Повідомляємо, що План місцевого економічного розвитку Тульчинської міської ОТГ на українській та англійській мовах викладено у вільний доступ на офіційному вебсайті громади Ініціатива «Мери за економічне зростання» (M4EG).