Нарада керівників закладів освіти громади та заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи

Дата: 17.10.2019 16:48

17 жовтня 2019 року у приміщенні Тульчинського МНВК відбулася нарада керівників закладів освіти громади та заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи. До відома присутніх доведено зміст Постанови Кабінету Міністрів України про « Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» , Порядок підвищення кваліфікації педагогічних працівників та проведення атестації у 2019/2020 навчальному році. Нараду провели заступник начальника відділу освіти ,молоді та спорту міської ради - Кошелап С.В., провідний спеціаліст відділу - Глізнєцов В.М. Про важливість зазначених питань у діяльності закладів освіти вів мову начальник відділу - Митрицан М.М. Учасники наради переглянули презентацію « Порядок підвищення кваліфікації педагогічних працівників».