Бюджет Тульчинської міської об‘єднаної територіальної громади на 2020 рік прийнято!

Дата: 21.12.2019 10:25

Фото без опису20 грудня 2019 року на засіданні 44 сесії Тульчинської міської ради 7 скликання депутати затвердили бюджет Тульчинської міської об‘єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Бюджет сформовано з урахуванням вимог Податкового і Бюджетного кодексів, Закону України «Про Державний бюджет на 2020 рік», рекомендацій Мінфіну щодо формування місцевих бюджетів.

У цілому ресурс бюджету громади на 2020 рік обрахований в сумі 190,1 млн. грн., з них:
- Власні доходи загального фонду – 133,3 млн.грн.
- Трансферти із Державного та районного бюджетів – 53,4 млн.грн.
- Доходи спеціального фонду – 3,4 млн.грн.

Основним джерелом доходів є податок на доходи фізичних осіб, який становить 99,5 млн.грн. або майже 75% усіх доходів.

Порівняно із попередніми роками, цей бюджет буде ще менш залежним від трансфертів із Державного бюджету. Питома вага власних доходів зростає із 67% у 2019 році до майже 73% у 2020 році, відповідно зменшується частка коштів Державного бюджету.

Обсяг видатків бюджету громади на 2020 рік визначений в сумі 190,1 млн.грн., з них на утримання соціально-культурної сфери передбачається спрямувати майже 71% усіх видатків.
На виконання Програми розвитку житлово-комунального господарства і благоустрою на 2020 рік враховано у бюджеті 18,4 млн.грн.
Обсяг реверсної дотації до Державного бюджету становить 9,3 млн.грн., а це майже 14,5% власних доходів. Одним із оптимальних варіантів зменшення цієї суми є створення більшої за площею та чисельністю ОТГ. Тоді ці кошти будуть залишатися у бюджеті громади і працювати на розвиток територій.
Бюджетом передбачено спрямувати у 2020 році до бюджету Тульчинського району майже 6,0 млн.грн. на утримання районних установ та виконання районних програм.

Бюджет 2020 року є соціально орієнтованим. Це реалістичний і збалансований бюджет, і своєчасне його затвердження дозволить уже з початку наступного року розпочати повноцінне фінансування усіх запланованих видатків.

Також на сесії депутати схвалили Прогноз бюджету Тульчинської міської ОТГ на 2021 та 2022 роки.

Відеофрагмент засідання 44 сесії Тульчинської міської ради 7-го скликання

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)