Бюджет для громадян Тульчинської ОТГ

Дата: 15.01.2020 15:26

Фото без описуТульчинська міська рада пропонує познайомитися із новим інструментом, який створений з метою підвищення рівня обізнаності жителів громади про бюджет Тульчинської ОТГ – «Бюджетом для громадян».

Це новий для України формат пояснення складних бюджетних питань у зручних формах та зрозумілою мовою, який дає зрозуміти як наповнюється бюджет, куди він витрачається та як долучитись до управління бюджетом громади.

Слово «бюджет» запозичене з французької мови і в перекладі означає гаманець (з франц. budget, давн. франц. bougette - «шкіряний гаманець»). Тож як виглядає гаманець нашої громади на 2020 рік?
Із Бюджетом для громадян можна ознайомитися за посиланням: http://tulchynska.gromada.org.ua/bjudzhet-dlya-gromadyan-10-13-37-13-01-2020/

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)