Відомості про умови праці, матеріально-технічну базу, фінансову звітність за 2019 рік

Дата: 02.03.2020 11:37
Кількість переглядів: 701

Тульчинський краєзнавчий музей з відділом музеєм-квартирою М.Д.Леонтовича є центром духовного відродження, історичною пам’яттю  народу. Накопичений досвід музейної діяльності,  значна історико-архівна база, унікальні колекції  музеїв, дають змогу втілювати в життя творчі ідеї  та залучати населення до надбань історико-культурної спадщини народу.

         Музейні фонди нараховують  більше 23,0 тис. музейних предметів основного та допоміжного фондів 16-20 століть.

         Музейними закладами проводиться науково-дослідницька, пошукова, науково-фондова та культурно-освітня робота, постійно проводяться тематичні екскурсії та цікаві зустрічі.

         Із найбільш цікавих та інноваційних заходів, які відбулися в Тульчинському краєзнавчому музеї  слід відзначити  театралізоване дійство «Ніч в музеї», «На гостини до Леонтовича», «Різдвяні зустрічі», виставка художніх  робіт учнів Тульчинської ДМШ  та  митців міста до ІІІ Міжнародного фестивалю «OperafestTulchyn», культурно-мистецький проект «Заклади культури ОТГ – місту Тульчин» з нагоди відзначення  412-ї річниці з дня заснування міста, Міжнародний фото проект «Заглянути в очі цілого життя».               

З метою покращення матеріально-технічної бази, збереження музейних фондів у 2019 році в Тульчинському краєзнавчому музеї проведений поточний ремонт  2 експозиційних  залів ( 85,445 тис. грн. ), ганку ( 36,739 тис. грн.), здійснено придбання  4 експозиційних вітрин, килимових покриттів, 2 пилососів, шафи, столів  (31,2 тис. грн.).

                В рамках проєкту «Малі міста - великі враження» оголошеним Міністерством культури України, в якому Тульчинська міська рада втретє стала переможцем, був  презентований культурно-мистецький проєкт «Ревіталізація музею-квартири Леонтовича в музей мелодії пісні “Щедрик” шляхом діджиталізації фондів та створення фізичного та віртуального інтерактивнокомунікативних просторів» , завдяки якому,  за кошти співфінансування, Тульчинською міської ради було проведено ряд ремонтних робіт та здійснено благоустрій прилеглої до музею-квартири території, на загальну суму 981,00 тис. грн.:

-        оновлений ганок (48,00 тис. грн.);

-        обладнана внутрішня вбиральня (99,671 тис. грн.).

 

Проведений благоустрій на суму 833,329 тис. грн. включав в себе викладення тротуарною плиткою доріжок біля музею, встановлення освітлення, придбання лавок та альтанки, зовнішній ремонт приміщення.

Надійшло вхідної плати від реалізації квитків по музеях в сумі 5,854 тис. грн.

Відповідна робота проводиться по збереженню культурної спадщини. В громаді знаходиться 73 об’єкти культурної спадщини, 9 з яких мають категорію національного значення. На ремонтно-реставраційні роботи об’єктів у 2019 році було використано 12257,45 тис. грн.

Виданий путівник «Тульчинська міська ОТГ», розроблено низку туристичних маршрутів: «Архітектурна спадщини Тульчинської ОТГ», «Тульчин туристичний», видано буклети  «Палац Шереметєвих», «Тиманівська каша: засипана капуста – нематеріальний об’єкт культурної спадщини», який  внесений до Реєстру нематеріальної культурної спадщини Вінницької області.

Розпорядок роботи Тульчинського краєзнавчого музею:

  • робочі дні – вівторок-субота з 8.00 до 17.00 год., вихідні – неділя, понеділок;
  • обідня перерва 13.00 до 14.00 год.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь