ОТГ-ФЕСТ: МОЛОДЬ В ДІЇ

Дата: 02.03.2020 15:07

Фото без описуЗАХІД ВІДМІНЕНО!!!

Шановні учасники заходу "ОТГ-фест: молодь в дії", обов'язково заповніть анкету, яка підтверджує вашу участь.

Тульчинська міська рада повідомляє, що в рамках реалізації проєкту "ОТГ-фест: молодь в дії", 5 березня 2020 року відбудеться зустріч фахівців Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, лідерів молодіжних громадських організацій області з активною молоддю Тульчинщини.

Захід відбуватиметься о 13.00 год у приміщенні Тульчинської дитячо-юнацької спортивної школи.

Запрошуються усі, хто бажає формувати комфортне середовище для життя та розвитку молоді в Тульчинській та Шпиківській ОТГ.

Цілями "ОТГ-ФЕСТ молодь в дії" є:
1) показати молодим людям існуючі механізми та дієві інструменти для активізації своєї роботи в громаді, в тому числі через грантову діяльність;
2) обмін досвідом між молодіжними лідерами області та налагодження зв'язків між активною молоддю для подальшої співпраці;
3) навчання спеціалістів, зокрема за програмою «Молодіжний працівник», які працюватимуть з молоддю в громадах;
4) ознайомити з успішними практиками створення необхідної інфраструктури для реалізації ефективної молодіжної політики, зокрема молодіжних центрів та просторів.

Молодь, активні громадяни, спеціалісти у своїй справі, громадські організації будуть ділитись своїм досвідом, навчати та проводити ознайомчу роботу з таких напрямків:

• Медіаграмотність;
  • Волонтерство;
  • Медична допомога;
  • Консультативно-дорадчі органи;
  • Флаг-футбол;
  • Черліденг;
  • Екологія;
  • Молодіжна інфраструктура (центри/простори).

Ініціатор проєкту - Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації. Партнери проєкту - Студентська Академія Волонтеріату, Вінницькі Вовки, Червоний Хрест Вінницької Області, Вінницький обласний молодіжний центр "Квадрат" та Юлія Заяць з тренінгом "Основи медіаграмотності".

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)