Акція «КВІТУЧЕ МІСТЕЧКО» від народної депутатки Лариси Білозір, спільно з ГО «Життя та розвиток громад»

Дата: 12.03.2020 09:45

Якщо ви небайдужі до життя своєї громади, любите рідне містечко та готові долучитись до його оновлення - запропонуйте схему з формування квітника в центрі нашого міста та отримайте фінансування від організаторів акції для придбання необхідного посадкового матеріалу (розсади, насіння) та інвентарю для реалізації екоідеї.
Мета акції – зробити наші містечка ще більш квітучими.
? Хто може стати учасником:
Колективи освітніх закладів, державних установ та організацій, будинків дитячої творчості та закладів культури, громадські організації та ініціативні групи громадян.
Місце проведення акції: м. Тульчин - квітник біля пам`ятника О.С.Пушкіну.
? Куди надсилати свої ідеї:
Розроблену схему-проєкт з розрахованим кошторисом та із зазначенням оптимальних термінів висадки рослин, подаються на електронну адресу: rozvitokgromad@gmail.com, до 25 березня 2020 року.
? При оцінюванні робіт будуть враховуватись:
- активна участь мешканців громади;
- креативність ідей;
- залучення молоді;
- догляд за квітами протягом сезону.
Переможці будуть визначені організаторами конкурсу спільно з представниками вашої громади.

Творімо красу навколо нас разом!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)