Координатор спецфонду «СтопВірус» передав гуманітарну допомогу Тульчинській ОТГ

Дата: 30.04.2020 12:43

29 квітня 2020 року до Тульчинської ОТГ привезли гуманітарну допомогу, яка буде надана одиноким людям похилого віку та особам з інвалідністю, особам з інвалідністю внаслідок Другої світової війни, учасникам АТО, ООСБлагодійну допомогу також отримають неповні сімї та сімї:
         - які перебувають у складних життєвих обставинах;
         - діти яких перебувають у складних життєвих обставинах;
         - діти які повернулись з інституційних закладів догляду та виховання;
         - в яких є діти з інвалідністю.

У якості  допомоги було отримано продуктові набори у  кількості 2000 шт.
У  продуктовий набір входить: макаронні   вироби, крупи, цукор,  борошно.
Продуктові набори вищезазначеним категоріям громадян, сімей будуть  доставлені в населені пункти нашої громади.

Організатором цієї благодійної акції став координатор спецфонду «СтопВірус» у Тульчинській ОТГ Василь Подолян (голова ГО «Тульчинське земляцтво»).

Нагадаємо, спецфонд «СтопВірус»  було створено за ініціативою Володимира Гройсмана на базі благодійного фонду «Подільська громада», його завдання –   збір коштів на придбання необхідних матеріалів для боротьби з коронавірусом  та надання допомоги населенню Вінницької області. Наразі до спецфонду долучилося чимало свідомих громадян, підприємців та волонтерів.

Жителі громади висловлюють щирі слова вдячності за підтримку та допомогу.