Зміни дат проведення акції «Серце до серця»

Дата: 18.05.2020 15:16

Фото без описуЗ 2006 року Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» проводить акції, метою яких є збір коштів, на які закуповується медичне обладнання та безкоштовно передається для користування в дитячі лікарні України.

1 квітня стартувала 15 Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи!» але у зв’язку із запровадженням карантинних заходів було прийнято рішення відмовитись від масових заходів та проводити акцію в режимі онлайн.

У зв’язку з тим, що сьогодні існує гостра потреба у сучасному медичному обладнанні, радою фонду вирішено продовжити акцію до ЗО вересня задля її успішного проведення та результатів, що дадуть змогу закупити нове, якісне обладнання в дитячі лікарні країни, зокрема для реанімаційних відділень.

Надзвичайно важливою є Ваша підтримка та долучення до проведення цього суспільно-важливого благодійного проекту.

Реквізити для перерахування благодійних внесків:

1.   АТ КБ "ПРИВАТБАНК» IBAN UA 02 312378 0000026001053813052 ЄДРПОУ 34354227 МФО 312378 Призначення платежу: Благодійний внесок на закупівлю медичного обладнання для _________    області

2.   АТ "Кредобанк" IBAN UA 39 325365 0000002600501306399 ЄДРПОУ 34354227 МФО 325365 Призначення платежу: Благодійний внесок на закупівлю медичного обладнання для __________________ області