Результати XVІІ обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад

Дата: 26.05.2020 16:15

Фото без описуРішенням Конкурсної ради затверджено та опубліковано список переможців 17 обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад. Так, 188 проектів громад Вінниччини здобули перемогу та отримають фінансування  з Фонду Конкурсу.

Тульчинська міська рада подала шість проєктів для участі у конкурсі. Серед них перемогу здобули три, а саме:

1. «Комплексний підхід до енергоефективності в Тульчинській міській ОТГ»

загальна вартість – 97 555, 59 грн.

частка з фонду конкурсу – 22 555,59 грн.

частка з міського бюджету ­­­ – 60 000 грн.

частка партнера проєкту ГО «Життя та розвиток громад» ­– 15 000 грн.

2. «Нове будівництво мережі зовнішнього освітлення по вул. Миру, вул. Щаслива від ТП-86 в с. Суворовське, Тульчинського району, Вінницької області»

загальна вартість –217 098 грн.

частка з фонду конкурсу – 71 839 грн.

частка з міського бюджету – 130 259 грн.

частка партнера проєкту ГО «Життя та розвиток громад» ­– 15 000 грн.

3. «Нове будівництво мережі зовнішнього освітлення по вул. Леонтовича, вул. Коцюбинського від ТП-446 в с. Суворовське, Тульчинського району, Вінницької області»

загальна вартість ­– 270 172 грн.

частка з фонду конкурсу –  93 068 грн.

частка з міського бюджету – 162 104 грн.

частка партнера проєкту ГО «Життя та розвиток громад» ­– 15 000 грн.

Цього року на реалізацію проєктів 17 обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад з обласного бюджету виділено 15 млн. грн. 123 проекти громад будуть профінансовані повністю, а 65 – частково. На відміну від минулих років, цього року врахували фінансову спроможність учасників, тобто можливість дофінансувати  з власного бюджету чи знайти підтримку у спонсорів.