Дорогі учні! Шановні батьки та вчителі!

Дата: 28.05.2020 14:51

Фото без описуВід імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть вітання зі святом Останнього дзвоника - святом прощання зі школою. Завершується цей навчальний рік, як ніколи, нетрадиційно. Карантин вніс свої корективи. Ми опанували елементи дистанційної форми навчання. Слова великої подяки висловлюємо батькам, які на собі відчули роль учителя, учителям, які допомагали дітям оволодіти знаннями на відстані і дітям, які старанно відносилися до виконання завдань. Попереду літо. Усім бажаємо здоров’я і терпіння, гарного відпочити, набратися сил. Випускників 11 класу чекає ЗНО. Бажаємо його успішно здати і знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави.

З повагою, міський голова                                                                      Валерій Весняний