21 липня святкує свій ювілейний день народження голова Тульчинської міської ветеранської організації Сметанський Володимир Анастасійович

Дата: 21.07.2020 10:31

Фото без описуШановний Володимире Анастасійовиче!

Цього святкового дня, від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть найщиріші вітання та сердечні побажання з нагоди Вашого Дня народження. Дякуємо Вам за
чуйне, патріотичне серце,невтомність та енергійність, за підтримку ветеранів війни та праці.

Зичимо міцного здоров`я, щастя , миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, щоб сонце завжди яскраво  світило у Вашому домі, а на життєвому шляху не було ніяких перешкод.
Нехай примножується лік Вашим радощам і добрим справам, щедрішають здобутки на життєвому шляху при міцному здоров’ї та злагоді, а Божа зоря завжди зігріває Ваше серце!
Хай поруч з Вами завжди будуть надійні, щирі друзі, близькі люди, а кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!

Тульчинська міська рада