31. 07. 2020 року комісійно зроблено об’їзд 6-ти сімей

Дата: 03.08.2020 14:10

Фото без описуВідповідно до розпорядження міського голови від 28 липня 2020 року № 02-06-11 « Про створення робочої групи з питань вивчення індивідуальних потреб дітей та спроможності сімей щодо забезпечення їм належного рівня догляду та виховання, зокрема в сімях, до яких на період карантину повернулися діти із закладів інституційного догляду та виховання » створено робочу групу.

31. 07. 2020 року комісійно зроблено об’їзд 6-ти сімей.

За результатами відвідування та вивчення індивідуальних потреб дітей, по кожній дитині буде складено інформаційну довідку із наданням пропозицій щодо забезпечення права дитини на виховання в сім’ї, освіту, медичну допомогу, соціальні послуги за місцем проживання, виходячи з найкращих її інтересів та індивідуальних потреб, які в подальшому будуть подані на розгляд комісії з питань захисту прав дітей при виконавчому комітеті Тульчинської міської ради.