Акцизний податок з пального надійшов!

Дата: 31.08.2020 14:13

Фото без описуУ п‘ятницю 28 серпня всі громади, на території яких функціонують автозаправні станції, отримали акцизний податок з пального. До бюджету Тульчинської ОТГ надійшло 613,1 тис.грн. Це кошти за липень та серпень поточного року. По Тульчинській ОТГ частка відрахувань акцизного податку із пального порівняно із І півріччям поточного року збільшилася майже на 10%. Тому маємо надію, що надходження акцизу до бюджету нашої громади в ІІ півріччі 2020 року зростуть.

У 2020 році завершується чотирирічна практика відрахування місцевим бюджетам акцизного податку із пального.