Дата: 07.06.2017 16:32

З 29.05.2017 р. розпочав роботу мовний табір "Smart Camp". Тульчинська загальноосвітня школа №2 здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі GoGlobal "GO CAMP". У результаті в школі працює іноземний волонтер Ліор Яркі. Цей досвід дасть можливість учням 4-8 класів подолати мовний бар'єр, вдосконалити навички володіння англійською мовою та пізнати іншу культуру.

07.06.2017 на базі Тульчинської центральної районної бібліотеки відбулася зустріч волонтера з представниками Тульчинської міської ради, працівниками бібліотеки, представниками громадськості та ЗМІ. Було розглянуто широке коло питань, зокрема можливості співпраці в рамках вивчення англійської мови молоддю Тульчинщини.

На завершення пана Яркі, запросили на ознайомчу екскурсію до Тульчинського краєзнавчого музею.