Щодо підвищення перевізником ФОП Тимчиком М.О. тарифу до 8 грн. на перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті №1 загального користування «Газове господарство – Плодоконсервний завод»

Дата: 08.10.2020 16:57

На підвищення перевізником ФОП Тимчиком М.О. тарифу до 8 грн. на перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті №1 загального користування «Газове господарство – Плодоконсервний завод» Тульчинська міська рада публікує чинне рішення про тариф. Інших рішень про зміну розміру тарифів на сьогоднішній день міською радою не приймалося. Є пропозиція перевізника ФОП Тимчика М.О. про підвищення тарифу до 8 грн., яка буде розглянута на засіданні виконавчого комітету після надання відповідних письмових обґрунтувань збільшення тарифу.