Світла пам'ять

Дата: 29.10.2020 10:51

28 жовтня 2020 року пішов з життя Лисиця Віталій Петрович - головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Тульчинська центральна районна лікарня» .
На 52 - му році життя від страшної недуги перестало битися серце авторитетної людини, досвідченого і висококваліфікованого лікаря, мудрого керівника.
На посаді головного лікаря, він зробив великий внесок у розвиток і функціонування закладу та збереження цілісності і майбутнього лікарні в цілому.
 У ці скорботні дні Тульчинська міська рада, виконавчий комітет та депутатський корпус висловлюють щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійного.
Світла пам’ять про Віталія Петровича назавжди збережеться в наших серцях.

Світла пам’ять та Царство Небесне Вам, Лікарю…