Тульчинська міська рада повідомляє

Дата: 02.11.2020 14:56

Фото без описуВідповідно до Бюджетного регламенту міської ради 04 листопада 2020 року о 10.00 годині в приміщенні будинку рад по вул. Миколи Леонтовича, 1 відбудеться засідання робочої групи з питань формування бюджету Тульчинської міської територіальної громади на 2021 рік.
На засіданні буде розглянуто основні етапи формування проекту бюджету громади з урахуванням змін в адміністративно-територіальному устрої, а також попередні розрахункові показники дохідної частини бюджету згідно норм бюджетно-податкового законодавства.
З метою координації дій, пов‘язаних із складанням проекту бюджету, до участі в засіданні запрошуємо долучитись голів територіальних громад, які за результатами реалізації адміністративної реформи входять до складу Тульчинської територіальної громади.
Засідання буде проводитись з дотриманням всіх карантинних заходів.