Відновлено очне навчання у звичайному режимі для учнів 5-11 класів

Дата: 05.02.2021 15:08

5 лютого 2021 року відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Тульчинської міської ради.

Михайло Митрицан, начальник відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради поінформував, що з 1 по 5 лютого 2021 року здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти міської місцевості громади навчалися за змішаною формою. Рівень захворюваності на ГРВІ серед учнів – незначний, на COVID-19 хворих наразі немає.

Члени комісії одноголосно підтримали рішення рекомендувати закладам загальної середньої освіти Тульчинських №1, №2, НВК ЗШ І-ІІІ ступенів № 3-гімназії м. Тульчина, Кирнасівської ЗШ І-ІІІ ступенів  відновити з 08 лютого 2021 року очне навчання у звичайному режимі для учнів 5-11 класів з обов’язковим дотриманням усіх протиепідемічних вимог, визначених нормативно - правовими документами.

Робота закладів дошкільної та позашкільної освіти продовжується у звичайному режимі з обов’язковим дотриманням усіх протиепідемічних вимог, визначених нормативно - правовими документами.