Кирило Тимошенко: Проєкти «Власне житло» та фінансового лізингу на житло дадуть людям домівку та поштовх економіці

Дата: 22.02.2021 14:48

«Фінансовий лізинг – це окрема програма, якою також займається Міністерство фінансів разом з профільними комітетами Верховної Ради. Ми будемо мати іпотеку під 7% і фінансовий лізинг, сподіваємося, під 5 %. Для кого саме цей фінансовий лізинг на житло. По-перше, це – медики, військові, педагоги, поліцейські, соціально незахищені верстви населення. І сподіваємось, що ми зможемо це зробити також і для внутрішньо переміщених осіб. Це те, про що багато-багато років говорили, але механізму фактично не було. Ми знайшли такий механізм», - заявив він.

Кирило Тимошенко також підкреслив, що проєкти «Власне житло» та фінансового лізингу на житло дадуть людям домівку та поштовх економіці.

«Сподіваюсь, що в першому півріччі, як поставив завдання Президент, ця іпотека і фінансовий лізинг будуть запущені. І це дасть найголовніше – людям житло. Друге – величезний мультиплікатор економіки», - підсумував заступник керівника Офісу Президента України.

Долучайтесь до трансляції: https://www.facebook.com/Forum.Ukraine30/videos/868394823954051