Ветерани ФК «Патріот» віце – чемпіони Вінницької області з фут залу

Дата: 29.03.2021 12:18

Завершилась фінальна частина чемпіонату Вінницької області з фут залу серед ветеранів (40+) сезону 2021 року.
На стрт змагання вийшли девять ветеранських колективів Вінницької області.
Подолавши два зональних етапи змагань, у смт. Крижополі та смт. Літині наші футзалісти вибороли путівку до фінальної частини змагань.

На груповій стадії фіналу, яка проходила у СК «Колос» м. Вінниці наші ветерани здолали суперників із м. Хмільника з рахунком 2 – 0 (Булат, Чепернитий).
У другому поєдинку тульчинці перемогли ФК «Бершадщину» м. Бершадь 4 - 1 (Булат- 2, Стаднік , Кирилюк).
Таким чином, здобувши перше місце у групі «А» патріотівців ці у великому фіналі зустрілись із козятинським «Монолітом».
Поєдинок був гідним фіналу, а суддівський свисток зафіксував мінімальну перевагу козятинців 2 – 1(Стаднік).
Отже, за підсумками турніру у доробку тульчинських ветеранів ФК «Патріот» Тульчин – срібні нагороди, красень кубок та почесні грамоти турніру.
За команду виступали:
Кирилюк Анатолій – капітан, Щеглов Олег, Булат Іван, Шкрабало Михайло, Шпилька Дмитро, Монько Валерій, Стаднік Віталій, Деркач Юрій, Чорненький Руслан, Чепернатий Сергій.
Наразі ФК «Патріот» Тульчин – команда, яка гідно представляє спортивну Тульчинщину на протязі останніх років у змаганнях на теренах Вінницької області, готується до останнього двобою осінньо – зимового сезону – фіналу
відкритого Кубку м. Вінниці з фут залу , який відбудеться 03 квітня 2021 року у СК «Нокаут» м. Вінниці.
Перемагаємо разом!