Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту

Дата: 02.04.2021 08:49

Фото без описуавтор Тульчинська міська рада
02 квітня 2021 року
Керуючись ст.ст.9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», на виконання ст.ст.7,8,10,12,14, глави 2 розділу ІІ, розділу ХІІ, ХІУ, п.5 розділу ХІХ та п.п.8 розділу ХХ Податкового кодексу України, згідно ст.25, п.24 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Тульчинська міська рада буде виносити на розгляд засідання ради проєкт рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Тульчинської міської територіальної громади».

Розробником проєкту вказаного рішення є Тульчинська міська рада, що знаходиться за адресою: вул. Миколи Леонтовича, 1 м. Тульчин, Вінницька обл.,23600, тел./факс:8-04335-2-22-40,8-04335-2-10-20.
       Проєкт рішення та аналіз регуляторного впливу протягом 5 днів будуть опубліковані на офіційному сайті Тульчинської міської територіальної громади http://tulchynska.gromada.org.ua/
Зауваження та пропозиції щодо проєкту рішення будуть прийматися постійною комісією Тульчинської міської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємництва та торгівлі протягом місяця з дня оприлюднення за адресою: 23600, м.Тульчин, вул.Миколи Леонтовича,1; каб.102 тел. 8-04335-2-10-20 (відповідальна особа – голова постійної комісії Рупіна Л.С.) або в електронному вигляді на e-mail: radatulchin@gmail.com.