Відвідування сімей з метою моніторингу умов проживання і виховання дітей

Дата: 02.04.2021 12:46

23.03.2021 року працівники служби у справах дітей Тульчинської міської ради, за участі представників КУ «Центр надання соціальних послуг», інспектора з ЮП Тульчинського РВП здійснили виїзд у с.Михайлівка, відвідали сім’ї, що перебувають у складних життєвих обставинах, а також сім’ї, в яких виховуються діти, які перебувають на обліку, як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах.

З батьками проведено профілактично-роз’яснювальну бесіду, у ході якої їх було ознайомлено із законодавством України щодо запобігання та протидії домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми, а також із відповідальністю щодо утримання, навчання та виховання дітей та  попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність у разі ухилення від виконання своїх батьківських обов’язків.

З метою протидії випадкам залякування, знущання, побиття і цькування серед молоді, учнів освітнього закладу, відбулася зустріч з учителями Михайлівської ЗШ I-IIст. Тульчинської міської ради, під час якої було обговорено питання булінгу у шкільному середовищі.