25 квітня святкує свій День народження Весняний Валерій Михайлович - голова Тульчинської міської ради

Дата: 25.04.2023 08:21

Фото без описуШАНОВНИЙ Валерію Михайловичу! Прийміть щирі вітання з нагоди  Дня народження!

Вам пощастило належати до професії, від якої залежить розвиток громади, добробут громадян, покращання умов їх життя, праці та відпочинку, їх впевненість у майбутньому.
Ваш широкий діапазон знань та інтересів, працьовитість і відданість справі, організаторські здібності, тверда життєва позиція здобули визнання й повагу серед колег та громадськості. Знаємо Вас як працелюбного керівника, який віддає усі сили, знання та досвід для розвитку Тульчинської громади.

Тож бажаємо, щоб оптимізм і життєва енергія супроводжували  Вас і надалі, а життя дарувало Вам вірних друзів та надійних партнерів. Нехай щоразу з'являється можливість реалізовувати ідеї і приймати мудрі рішення. Хай Вас зігріває людське тепло і вдячність за добрі справи.

Миру та добра, міцного здоров`я, щастя і радості, добробуту і злагоди, сімейних гараздів, родинного благополуччя, нових професійних висот та перемог! Щедрої і світлої долі Вам та Вашим рідним і близьким!

З повагою,

колектив Тульчинської міської ради