Дата: 30.04.2021 14:15

Всеукраїнський онлайн-конкурс ватр «Слава Героям» роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для роїв середньої вікової групи проводиться відповідно Плану проведення гри «Джура у 2020/2021 навчальному році, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України «Про проведення у 2020/2021 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)» від 11.09.2020 № 1132.

У зв’язку з продовженням карантину, установленого постановою Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2020 р. № 956 «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 № 641» Конкурс проводиться дистанційно.

Конкурс приурочується до Дня Героїв або Свята Героїв — щорічного свята в Україні, встановленого на честь українських вояків — борців за волю України, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН-УПА, а також героїв Небесної сотні та сучасної російсько-української війни.

День Героїв — це день пам`яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків — борців за волю України та є символом незборимості
української нації.

Не залишились осторонь участі у Конкурсі і заклади загальної середньої освіти Тульчинської міської ради. До участі в Конкурсі подали свої заявки та конкурсні матеріали згідно заявлених вимог подали учні НВК ЗШ І-ІІІ ступеню № 3 – гімназії імені О.С. Пушкіна та Крищенецької ЗШ І-ІІІ ступенів Тульчинської міської ради.
Посилання: