18 травня - Міжнародний день музеїв

Дата: 18.05.2024 08:34

Щороку 18 травня світова музейна спільнота відзначає Міжнародний день музеїв, нагадуючи, що музеї є важливим інструментом культурного обміну, збагачення культур, досягнення взаєморозуміння, співпраці та миру між людьми.

Тульчинська громади володіє безцінними музейними колекціями – історичними, художніми, мистецькими. Це національна скарбниця, яка повинна бути доступна всім. І саме працівники музеїв щоденно відкривають це багатсво людям. Зичимо всім музейним працівникам успіхів у трудовій діяльності, поповнень музейних зібрань, розширення  наукових та професійних доробок, здоров’я  та щастя!