День захисту дітей у Тульчинській міській територіальній громаді

Дата: 02.06.2021 13:01

1 червня 2021 року у Тульчинській міській територіальній громаді відзначили День захисту дітей.

В Тульчині заходи проводились у різний час та на різних локаціях.

З самого ранку на площі біля Тульчинського будинку дітей та юнацтва пройшов музичний марафон творчих колективів Тульчинської територіальної громади. Туристично-спортивний клуб «Сталкер» БДЮ презентували свою діяльність. Також була представлена виставка робіт вихованців позашкільних навчальних закладів  Тульчинської територіальної громади.

На території біля Тульчинської ДМШ презентували виставку картин учнів художнього відділу Тульчинської ДМШ «Світ очима дітей».

Центр культури і дозвілля  організували анімаційно-розважальні зони «Тут весело!», у сквері М.Леонтовича та у парку «Слави».  Для дітей робили аквагрим, вони грали ігри  та фотографувалися.

КУ «Тульчинський центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю «Промінь надії» відзначила 4-у річницю відкриття КУ «Тульчинський центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю «Промінь надії». Директор установи Наталія Воротнюк презентувала проєкт «Інклюзивна майстерня творчості».

Тульчинська публічна бібліотека організувала бібліопікнік «Вітаємо, літо!» для дітей та молодих матусь з дітками. Дітки малювали, відгадували загадки, вікторини по відомих казках, брали участь в цікавих конкурсах. Також для дітей та їх батьків пізнавальну екскурсію провів Владислав Вігуржинський.

Протягом тижня Тульчинська публічна бібліотека запрошує відвідати виставку робіт дитячої творчості «Щасливе дитинство».

Ввечері жителям Тульчина Молодіжна рада у співпраці з Центром культури і дозвілля влаштували кінопоказ просто неба. Для облаштування кінотеатру просто неба з Центру культури і дозвілля винесли більше 150 розкладних стільців, а замість екрану використали стіну. Хоч ввечері було прохолодно, але родини прийшли з пледами, грілися та дивилися мультфільм разом. Після завершення глядачі вдячно аплодували.

По селах громади заклади культури також організували різноманітні заходи для дітей.