"НЕЗАЛЕЖНА ЖІНКА В НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ"

Дата: 01.09.2021 12:02

Фото без опису31 серпня 2021 року у Тульчинському краєзнавчому музеї відбулась презентація виставки "НЕЗАЛЕЖНА ЖІНКА В НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ", яка об'єднала учасниць однойменного проєкту, членів клубу "ЖИТИ АКТИВНО" Тульчинського центру культури і дозвілля, представниць КУ "Центру надання соціальних послуг" Тульчинської міської ради, та майстринь з Тульчина під очільництвом Марії Іванівни КОЛІБАБЧУК.

Різноманітні творчі роботи представили:

• Гавришко-Бабічева Алла
  • Кубко Катерина
  • Пантелімон Оксана
  • Щербань Людмила
  • Качановська Людмила
  • Українець Олена
  • Барабан Віта
  • Лєбєдєва Світлана
  • Мазур Євдокія

На заході привітали учасниць та волонтерів, які допомагали реалізовувати фотопроєкт, а також майстринь виставки, вручено подяки та фотоальбоми "Тульчин. Погляд крізь час" (видання 2021 р.) Владислава Вігуржинського

З вітальним словом виступили, Третьякова Катерина - начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Тульчинської міської ради, Рупіна Любов - директор КУ "Центр надання соціальних послуг" Тульчинської міської ради, Пролунало поетичне слово на святі поетеси і майстрині Алли Гавришко-Бабічевої та Хмелевського Юрія - директора Тульчинського краєзнавчого музею.

Бажаємо учасникам наснаги, щастя, натхнення, здоров'я та творчих здобутків!

???? Запрошуємо тульчинців та гостей міста відвідати виставку!????