Запропонуй ідеї для розвитку нашої громади!

Дата: 28.10.2021 17:23

Фото без описуОголошуємо збір пропозицій від жителів громади до проєкту Програми економічного та соціального розвитку Тульчинської міської територіальної громади на 2022 рік.

Для того, щоб вплинути на розбудову своєї громади, необхідно до 15 листопада 2021 року надати пропозиції відносно того, що варто включити до Програми економічного та соціального розвитку громади на 2022 рік. Це можуть бути питання, які стосуються будь-якої сфери: освіти, охорони здоров’я, культури, економіки, інфраструктури, благоустрою. Головне – щоб надана пропозиція чи проект були в межах повноважень місцевої влади, чітко та конкретно сформульовані.

Для оформлення пропозиції заповніть електронну форму за посиланням

Всі зібрані ініціативи будуть опрацьовані  відділом економіки, стратегічного планування та інвестиційного розвитку, передані на розгляд постійних комісій міської ради та за результатами розгляду будуть включені до Програми економічного та соціального розвитку Тульчинської міської територіальної громади на 2022 рік.

Діліться своїми пропозиціями та впливайте на розвиток нашої громади!