29 жовтня святкує свій День народження Митрицан Михайло Михайлович - начальник відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради

Дата: 29.10.2023 08:39

Фото без описуВід імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть. вітання з Днем народження.  Бажаємо Вам мужності, щоб ні на одну секунду не виникало сумнівів у прийнятті рішень; здоров’я, щоб який би вантаж не впав на плечі, вони завжди змогли витримати його вагу; удачі, щоб всі камені, які підкидає Вам доля на життєвому шляху, не траплялися під ноги. Хай сонце сходить, освітлює дорогу і ніколи не гасне у важку годину. Нехай дощ проходить тільки теплий і приносить плоди щастя. А завірюха замітає сліди горя і смутку. З Днем Народження! Добра вам і добробуту!