Результати голосування за проекти конкурсу "Комфортні громади"

Дата: 08.12.2021 17:49

Фото без описуЗ 25 листопада по 5 грудня 2021 року у громаді тривало голосування за проекти І етапу конкурсу «Комфортні громади у 2021-2022 роках».  7 грудня відбулося засідання відбіркової комісії з організації та проведення І етапу конкурсу Вінницької обласної ради «Комфортні громади» для затвердження проектів, які буде подано ІІ етап конкурсу.

У результаті підрахунку голосів найбільшу кількість отримали такі проекти:

1. «Безпечна громада – щаслива громада» с. Дранка         – 1008

2. Безпека в селі с.Клебань – 1003

3.  Щорічний різдвяний ярмарок «Щедрик» у місті Тульчин –878

4. Стадіон «Колос» у с.Тиманівка – 867

Члени комісії об’єднали два проекти №1 «Безпечна громада – щаслива громада» с. Дранка і №2 Безпека в селі с.Клебань, які мають на меті придбання системи відеоспостереження.

Таким чином, на ІІ етап конкурсу Вінницької обласної ради «Комфортні громади у 2021-2022 роках» буде подано 3 проектних заявки.