Результати голосування за проекти конкурсу "Комфортні громади"
З 25 листопада по 5 грудня 2021 року у громаді тривало голосування за проекти І етапу конкурсу «Комфортні громади у 2021-2022 роках». 7 грудня відбулося засідання відбіркової комісії з організації та проведення І етапу конкурсу Вінницької обласної ради «Комфортні громади» для затвердження проектів, які буде подано ІІ етап конкурсу.
У результаті підрахунку голосів найбільшу кількість отримали такі проекти:
1. «Безпечна громада – щаслива громада» с. Дранка – 1008
2. Безпека в селі с.Клебань – 1003
3. Щорічний різдвяний ярмарок «Щедрик» у місті Тульчин –878
4. Стадіон «Колос» у с.Тиманівка – 867
Члени комісії об’єднали два проекти №1 «Безпечна громада – щаслива громада» с. Дранка і №2 Безпека в селі с.Клебань, які мають на меті придбання системи відеоспостереження.
Таким чином, на ІІ етап конкурсу Вінницької обласної ради «Комфортні громади у 2021-2022 роках» буде подано 3 проектних заявки.