144 роки з Дня народження Миколи Леонтовича

Дата: 13.12.2021 14:56

Фото без опису13 грудня відбулося вшанування пам’яті видатного українського композитора, хорового диригента, фольклориста, педагога i громадського діяча Миколи Дмитровича Леонтовича з нагоди 144 річниці з дня його народження.
Захід відбувся за участі керівництва Тульчинської міської ради, працівників галузі культури громади, студентської молоді Тульчинського фахового коледжу культури. Теплі слова та спогади про композитора прозвучали від заступника
директора з наукової роботи Тульчинського краєзнавчого музею Світлани Лукашенко. У виконанні народної аматорської хорової капели ім. М.Д.Леонтовича звучали славетний «Щедрик» та відомий твір «Прощай село». Після закінченнюя заходу відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника відомого земляка.