Бюджет Тульчинської міської територіальної громади на 2022 рік прийнято!

Дата: 24.12.2021 09:32

23 грудня 2021 року на засіданні 25 сесії Тульчинської міської ради 8 скликання депутати затвердили бюджет Тульчинської міської територіальної громади на 2022 рік.
Бюджет сформовано з урахуванням вимог Податкового і Бюджетного кодексів, Закону України «Про Державний бюджет на 2022 рік», а також з урахуванням Прогнозу бюджету Тульчинської громади на 2022-2024 роки.

У цілому ресурс бюджету громади на 2022 рік обрахований в сумі 395,4 млн. грн., з них:
- Власні доходи загального фонду – 257,0 млн.грн.
- Міжбюджетні трансферти – 132,0 млн.грн.
- Доходи спеціального фонду – 6,4 млн.грн.
Основним джерелом доходів є податок на доходи фізичних осіб, який становить 168,6 млн.грн. або майже 66% усіх доходів.
Обсяг видатків бюджету громади на 2022 рік визначений в сумі 395,4 млн.грн., з них на утримання соціально-культурної сфери передбачається спрямувати більш як 81% усіх видатків.
Бюджет 2022 року є соціально орієнтованим. Це реалістичний і збалансований бюджет, і своєчасне його затвердження дозволить уже з початку наступного року розпочати повноцінне фінансування усіх запланованих видатків.