Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Тульчинської міської ради

Дата: 05.01.2022 15:58

На виконання протокольного рішення селекторної наради під головуванням міністра Мінрегіону Олексія Чернишова від 29.12.2021 року № 1 за результатами надзвичайної ситуації, що сталась в палаті реанімаційного відділення Косівської центральної районної лікарні Івано-Франківської області через порушення правил пожежної безпеки, 5 січня 2022 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віталія Побережника відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Тульчинської міської ради, на якому розглянуто питання стану пожежної безпеки в закладах охорони здоров’я, розміщених на території Тульчинської міської територіальної громади та вжиття заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій. За результатами доповідей та з урахуванням обговорень було ухвалено протокольне рішення та доведено його до виконавців.

Також на засіданні затверджено план роботи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Тульчинської міської ради на 2022 рік.